Lütfen Bekleyin...

Hasta Yorumları

Çok Memnun Kaldık
Bebeğim takibi ve aşıları için gittik. Çok memnun kaldık .. Güler yüzlü ilgili bol açıklamalar yaparak bizi bilgilendiren doktorumuz a teşekkür ederiz
M..n
Güler yüzlü
Güler yüzlü yaşantı anlamında a 'dan z ye dinleyen,uyku ve yeme alışkanlığı ile ilgili fikirleri çok yardımcı oldu bizlere yol gösterdi.Muayene alanı aydınlık ve ferah,çocuğunuzun muayene süresi gelene dek oyun alanında oynama şansı var Ayrıca bizleri guler yuzle karşılayıp güler yüzle uğurlayan çalışma ekibine tesekkurlerimi sunarim.
İs..K
Teşekkür Ederim
Doktor beyi internet aramasında buldum, bir süre paylaşımlarını ve web sitesini takip ettim ve ilk kez 2 ay önce kızımı kendisine götürdüm. O zamandan beri toplamda 3 kez görüştük. Mesleki bilgisini bizlere aktarımı ve kızımıza yaklaşımı konusunda çok memnun kaldığımızı söylemek isterim. Annelerin evham yaşadığı konularda nelerin gerekli ve gereksiz olduğunu çok güzel aktarıyor. Hastasına yeterli zamanı ayırıyor, acele ettirmiyor. Gelişim aşamalarımızı da Denver testi üzerinden bizleri de bilgilendirerek takip ediyor. Kızım 10 aylık, Allah nasip ederse bundan sonraki tüm kontrol aşamalarında kızımızın büyüme sürecini kendisiyle takip edeceğiz. Teşekkür ederim.
Et.. K
Gurur Duyuyorum
Hüseyin Hocamıza , daha önceki doktorumuzun yurt dışına çıkması ve yerine kendisini tavsiye etmesi vesilesiyle tanıştık. İyi ki de kendisiyle yollarımız kesişmiş . Çok ilgili, sıcakkanlı ve yenilikleri takip eden bir doktor kendisi. Ne zaman arasam kendisine rahatlıkla ulaşabiliyorum veya acil bir durumda soru sorsam sağ olsun hemen kendisinden çözümcül bir cevap alabiliyorum. Çocuk odaklı bir doktor kendisi dolayısı ile tedavi yöntemi seçerken çocuğa yan etkisi en az olan tedavi yöntemini ve ilaçları tavsiye ediyor. En son kendisine kızımın bademcik iltihabı sorunu için gitmiştik. Bizi hastalığımız ve sebepleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirdi.Verdiği tedavi sonucu kızım iyileşti ve uzun zamandır da tekrar hasta olmadı. Kendisini kesinlikle herkese tavsiye ederim. Alanında gayet başarılı, çözümcül, yenilikçi ve aynı zamanda mütevazi ve güler yüzlü bir doktor arıyorsanız Hüseyin Bey ile hemen tanışmalısınız. Kendisine başarılarının devamını diliyor , böyle hekimlere sahip olduğumuz için gurur duyuyorum.
Al...S
Başarılı Bir Doktor
Çocuk Doktoru Tavsiye:Gayet güleryüzlü,motive edici,alanında uzman,yenilikleri ve güncel değişimleri takip eden çok başarılı bir doktor.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Çok iyi bir doktor.Yolum Yaşar Bey'le kesiştiği için çok mutluyum.Kızımın rutin kontrolleri için gidiyorum. Düzenli olarak takiplerini gerçekleştiriyor. Her türlü sıkıntıda çok rahatlıkla ulaşabiliyorum.Her konuda elinden geleni fazlasıyla yapan,çok başarılı bir doktor.
Z...

ÇOCUK DOKTORU ANKARA

Çocuk doktoru olarak amacımız çocuklarımızın çocuk sağlığı takibi ve hastalıklarını en kolay şekilde tedavi etmek dışında;  Ankara’da özel muayenehanelerdeki yapılan işlemler ve hizmetin kalitesini arttıracak bir vizyon ile hastalarımıza ve ailelerine kolaylık getirecek yaklaşımları üretmektir. Eryaman Ankara Çocuk Doktoru kliniğimizde her gün yenilikleri takip ediyor, hastalarımız ile paylaşıyoruz.

İletişim

Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı mah. Kanuni Sultan Süleyman Caddesi no:2/5 Çayyolu Ankara

Telefon: 0312 2832691

Email: info@ankaracocukdoktoru.com.tr

2019 | ankaracocukdoktoru.com.tr