Ankara Yenidoğan Doktoru

Ankara Yenidoğan Doktoru ve Bebeklerin Sağlık Takibi

Ankara yenidoğan doktoru olarak şiddetle tavsiyemiz; ilk bir ay sıkı takip uygulanmalıdır. Bebeğinizin sarılık, kilo kaybı, beslenme sorunu, anne sütü yetersizliği, anne sütü kalitesi ve bebek anne etkileşimi hakkında değerlendirmeler yapılır. Annelerin emzirme ve beslenme ile ilgili sıkıntıları hakkında sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. İlk bir ay bebeklerin anne ile iyi birleşmesi onların anne sütü ile beslenme olasılıklarının arttırır. Gereksiz mama kullanımının önüne geçmiş oluruz. Bazen anne ne yaparsa yapsın anne sütü yetersizliği bazen de hiç süt olmama durumu olabilir. Bu gibi konularda da doğru beslenme ve doğru formülü seçimi önemlidir.
ankara yenidoğan doktoru Yaşar Onganlar

Ankara Yenidoğan Bebek Doktoru

Ankara Yenidoğan Doktoru olarak bebeğin takibi ve beslenmesi , anne sütü , sarılık gibi yenidoğan problemleri bizim için önemli konulardır. Yenidoğan döneminde bir çok sorun ile karşılaşabiliriz. Bu dönemde anne ve bebeğin birbirini tanıması ve beslenmenin iyi yapılması bir çok sorunu çözmemize yardımcı olur.

En sık gördüğümüz problemlerden birisi kilo kaybıdır. Bunu bazen beslenme şeklini değiştirerek, bazen anneye destek olarak tedavi etmekteyiz. Bazen aşırı kilo kayıplarında formül mama kullanımını da önerilmektedir.

Kliniğimiz uzman çocuk doktoru kadrosuyla sizlere Ankara’da hizmet vermektedir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha sağlıklı büyümesi için ebeveynler olarak üstümüze düşeni yapmalıyız.

  • Yenidoğan bebek gelişim takibi
  • Yenidoğan kulak deformiteleri tedavisi ( kepçe kulak, yelken kulak, kulak şekil bozuklukları) Ayrıntı için inceleyiniz.
  • Yenidoğan bebeğin emme durumu kontrolü
  • Göbek bakımı
  • Göbek granülomu tedavisi
  • Yenidoğan sarılık takibi

Aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak ve çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kliniğimizde yapılan diğer hizmetlerden haberdar olmak isterseniz, Ana Sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizden Ankara Çocuk Doktoru olarak mutluluk duyarız. Bizlere telefon ve iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Lütfen iletişim ve randevu formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurunuz. İletişim taleplerinize en kısa sürede geri dönüş yapacağız.