Ankara Çocuk Doktoru

çocuk doktoru ankara

 Ankara Çocuk Sağlığı Hizmetleri

Ankara çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı kliniğimizde çocuğunuzun tıbbi bakımı için bizi seçtiğiniz için heyecanlıyız. Konforunuz ve rahatınız önceliğimizdir ve her ziyaretimizi olumlu bir deneyim haline getirmek için çalışıyoruz. Ofisimizle tanışmamıza ve ilk ziyaret prosedürlerinizi öğrenmenize yardımcı olmak için bu sayfaya yararlı bilgiler ekledik.

Çocuk Doktoru Ankara

İlk ziyaretiniz için önemli konular nelerdir?

Eğer özel sağlık sigortanız var ise; çocuğunuzun özel sağlık sigorta kartı. Mevcut değilse, abonenin sigorta kartı ile birlikte çocuğunuz / çocuğunuz için “Sigorta Bilgileri” formunu  doldurmanızı rica edeceğiz. Ankara Çocuk Doktoru Kliniğimizde Mapfre, Allianz, Türk Telekom Sağlık Vakfı ve PTT yardımlaşma sandığı ile %100 anlaşmamız vardır. Diğer özel sağlık sigorta şirketleri ile de % 80 oranında geri ödemenizi alacak şekilde size yardımcı oluyoruz. Çocuğunuzun aşı kartını, bir başka kurumdan olan hasta formunuz varsa bunları kendi sistemimize kayıt edebilmek için yanınızda getirmeyi unutmayın. Hatırlatmakta yarar var , eğer çocuğunuzun sağlık bakanlığı aşılarının zamanı geldiyse kliniğimizde bu aşıları muayene sonrası ücretsiz olarak yapıyoruz

Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı : Misyonumuz

  • Klinik uygulamamız, hastalarımıza tutarlı bir şekilde şefkat, rehberlik ve üstün tıbbi bakım sağlayarak, çalışanlarımız ve hastalarımız arasında ömür boyu süren ilişkiler kurmayı amaçlar. Bu görevi yerine getirmek için aşağıdakileri taahhüt ediyoruz:
  • Çocuk merkezli bir ortamda kaliteli bakım sağlayarak hizmet ettiğimiz çocukların yaşamlarını iyileştirmek.
  • Hizmet verebileceğimiz genç hastalarımızı ve ailelerini dinlemek.
  • Hastalarımızı optimal sağlık ve zindeliğe giden bir yol boyunca yönlendirmek.
  • Sürekli eğitim yoluyla sürekli olarak her seviyede mükemmelliği sürdürmek.
  • Beklentiler Hoş ve rahat bir ilk ziyaret güven oluşturur ve çocuğunuzu gelecekteki ziyaretler sırasında rahatlatmaya yardımcı olur.
  • Çocuğunuzun bizi çalışanlarımızı tanımaktan zevk almasını istiyoruz, bu nedenle ofisimize her randevu sırasında bu bağı kurmak için çok çalışıyoruz.
  • Siz ve çocuğunuzla tanışmayı ve beklediğiniz ve hak ettiğiniz kaliteli, kapsamlı tıbbi bakımı sağlamayı umuyoruz.
İlginizi Çekebilir  Aşı Takibi ve Sağlam Çocuk Muayeneleri

Çocuk Doktoru Ankara

Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı büyümeleri için bizler elinden geleni yapıyoruz ya siz anne babası olarak üstünüze düşeni yapmaya hazır mısınız. Bizimle iletişime geçerek çocuğunuzun geleceğini çocuk doktoru Ankara olarak birlikte planlayalım. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Facebook sayfamızı takip edin.