Anlaşmalı Sigortalarımız

Yenidoğan Özel Sağlık Sigortası

Genel sağlık sigortaları ile yenidoğandan ilk 1 yıl boyunca tüm sağlık takplerini kliniğimizden, Allianz, Mapfre, AXA sigorta ile yaptırabilirsiniz.

Kliniğimizde anlaşmalı olduğumuz çocuk özel sağlık sigortası ile tüm muayene ve kontrolleri, sağlık bakanlığı aşılarının ücretsiz olarak yapıyoruz.  Her şeyiyle %100 anlaşmalı olduğumuz , Mapfre ve  Allianz sigorta ile yukarıda saydığımız işlemlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu iki sigorta şirketi ile anlaşmalı olan hastalarımızın özel aşıları – Menenjit aşısı ve Rotavirüs aşısı –  sigortanızın provizyon sonucu istediği ücreti alıyoruz. (Yaklaşık 50- 80 TL). Eğer  diğer özel sağlık sigortaları ile anlaşmanız var ise de o hastalarımız ile özel sağlık sigorta formunu doldurup, yaptığımız işleri ayrıntılı olarak belirtip, sigortanızdan % 80 geri ödeme alabilmenizi sağlıyoruz.

Kliniğimizde tüm laboratuvar tetkikleri aynı gün içinde sonuçlanacak şekilde anlaşmalı laboratuvarlarda yapıp sonuçlandırıyoruz. Tam kan sayımı, biyokimya, D vitamin, Demir, Demir bağlama , Tiroit testleri, sarılık testleri , idrar kültürü , idrar tahlil, gayta tahlili ve binlerce daha ayrıntılı testi anlaşmalı olduğumuz laboratuvarlarda yapıyoruz. Kanı doktorumuz Yaşar Hüseyin Onganlar kendisi alıp, kuryemizle güvenli koşullarda tetkiklerinizi gönderiyoruz. Tüm özel sağlık sigortalar ile bu işlemlerin ücretini % 80 geri alacak şekilde özel sağlık sigortası formunun uygun bir şekilde doldurarak size yardımcı oluyoruz.

Özel sağlık sigortası olmayan hastalarımız içinde ücretler konusunda kredi kartı seçeneğini sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir  Randevu Alırken